Granīta kapakmeņu izgatavošana

Granīta ir kapu pieminekļi mūžīgi, tie pārdzīvo veselus vēsturiskos periodus. Granīts ir unikāls akmens ar ļoti augstu mehānisko izturību, labi apstrādājams, brīnišķīgi pulējams ar ļoti bagātīgu krāsu gammu, kura variējas no melna līdz pērļu baltam un tumši bordo, rozā toņiem. Vis populārākā granīta pieminekļu krāsa ir dažādu šķirņu melnais un sarkanais granīts. Sarkanajam granītam piemīt liela toņu dažādība un ļoti skaists zīmējums.

Granīta pieminekļi savu reto skaistumu saglabā pirmreizējo izskatu ļoti ilgi, jo granīts neietekmē ūdens un pat skābes lietus, akmens neizbalo saulē un nepaļaujas erozijai. Granīta kapu piemineklis saglabāsies vairākus gadsimtus, jo nekas mūžīgāks vairs nevar pastāvēt.

Granīta piemineklis būs ļoti vērtīgs un cienījams Jums dārga un tuvā cilvēka piemineklis. Uzstādot granīta pieminekli jūs iemūžināsiet viņa piemiņu uz mūžiem.

Mūsu piedāvāto granīta pieminekļu asortimentu lielais apjoms ļauj jums izvēlēties brīnišķīgu kapu pieminekli Jums dārgajam un tuvajam cilvēkam. Mūsu sabiedrība piedāvā Jums pirkt granīta pieminekli par vispieņemamāko un pievilcīgāko cenu.